Зарубіжні хмарні сервіси 30 днів безкоштовно

30 днів безкоштовного користування тестовою конфігурацією сервісу

Дата-центр

та вся ІТ-інфраструктура розміщені в Євросоюзі

Гарантований рівень доступності сервісу - 99,982% на рік, що підтверджено сертифікатом відмовостійкості рівня Tier III (facility)*

Максимальна безпека клієнтських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS** та законодавством Євросоюзу

Зручний портал управління віртуальними серверами та віртуальними дата центрами

Можливість гнучко змінювати кількість віртуальних ресурсів відповідно до потреб

Віртуалізація IT інфраструктури побудована на базі VMware ESXi

Що таке Зарубіжні хмарні сервіси IaaS?

Віртуальна інфраструктура IaaS (Infrastructure as a Service) - це пул віртуальних ресурсів (процесори, пам'ять, місце на диску, мережеві ресурси) або готові віртуальні машини, на яких ви можете розгорнути будь-яке системне і прикладне ПЗ. Завдяки IaaS ви отримуєте повноцінну заміну фізичної інфраструктури без капітальних вкладень в мережеву інфраструктуру.

 

Що це означає для вас?

Ви зможете повністю керувати вашими віртуальними серверами через наданий портал самообслуговування: самостійно створювати віртуальні сервера, змінювати їх конфігурацію, вмикати, вимикати, встановлювати ОС, управляти конфігурацією мережі, публікувати додатки в інтернет та використовувати потужності хмарних серверів у своїх потребах.Наші віртуальні сервери працюють на базі VMware. Це означає можливість установки практично всіх відомих ОС на ваші віртуальні сервери.

Підписавши контракт з Укртелеком, ви отримуєте гарантії якості сервісу від провідного оператора України.

 

Ознайомитись з конфігуратором на Віртуальний сервер: https://showcase.cloud.ukrtelecom.ua

Ознайомитись з конфігуратором на Віртуальний дата-центр: https://showcase.cloud.ukrtelecom.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь за номером: 0-800-506-809

 

*TIA-942 – Американський стандарт будування дата центру, який дозволяє об'єктивно оцінити здатність дата-центру забезпечити той чи інший рівень сервісу. Рівень Tier III (facility) означає, що дата-центр побудований з резервуванням всіх інженерних підсистем. Є можливість проведення планових ремонтних робіт та заміну обладнання без зупинки роботи дата-центру. Сертифікованих Tier III (facility) дата-центрів всьго 16 в Європі.
** Стандарт PCI DSS призначений для забезпечення безпеки обробки, зберігання та передачі даних про власників платіжних карт в інформаційних системах компаній, що працюють з міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard та іншими.


Підключитися