Зарубіжні хмарні сервіси

Зарубіжні хмарні сервіси

Швидке впровадження інновацій

Зарубіжні хмарні сервіси

Гнучкість використання ресурсів

Зарубіжні хмарні сервіси

Підвищення надійності роботи бізнесу

Зарубіжні хмарні сервіси

Скорочення капітальних витрат

Зарубіжні хмарні сервіси

Безпека зберігання та обробки даних

Зарубіжні хмарні сервіси

Підвищення ефективності використання ресурсів

Зарубіжні хмарні сервіси

30 днів безкоштовного користування тестовою конфігурацією сервісу

Успіх рітейл компанії напряму залежить від ефективності її IT-стратегії :

 

Сезонність і запуск нових акцій вимагають виділення на піках розпродажів додаткових IT ресурсів, які в інший час не використовуються. З Хмарними послугами Укртелекому ви можете за лічені хвилини збільшити або зменшити обсяг обчислювальних ресурсів, при цьому сплачуючи лише за задіяну потужність.

Зростаючі обсяги інформації потребують постійної модернізації IT інфраструктури. Використання хмарних обчислювальних ресурсів дозволяє перекласти завдання з модернізації на оператора, а ви отримуєте гнучкість в поступовому нарощуванні інфраструктури у відповідності до потреб бізнесу.

Онлайн продажі збільшують свою частку в бізнесі і вимагають максимальної доступності інтернет магазину і посадкових сторінок. Доступність 99,982% хмари Укртелеком (підтверджена сертифікатом TIER III Facility) гарантує, що жоден покупець не буде втрачений, а онлайн платформа буде працювати безперервно.

Забезпеченя безперервності бізнесу потребує гарантованої доступності даних дата центру та інфраструктури точок продажу з підвищеними вимогами до безпеки мережі. Укртелеком як національний оператор пропонує єдине рішення з організації та управління корпоративною мережею, хмарними ресурсами та сервісами мережевої безпеки (anti DDoS), підкріплене індивідуальним SLA.

Підключитися
(Голосів: 0) Рейтинг: 0 з 5