Чернігів переходить у «хмари»

Чернігівський національний технологічний університет переходить на сучасні «хмарні» сервіси. Для усіх організаційних процесів  університет використовує швидкісну передачу даних, а для оптимізації роботи  - ще й переводить спілкування внутрішніх телефонних абонентів у «хмару»  оператора.

На заміну аналоговій телефонії приходить «хмарна АТС»  і  SIP-телефонія від Укртелекому.  Оператор уже підключив більше 100 SIP-номерів  та в комплексі з послугою надав сучасні IP-телефони. 

Повний перехід на нові технології  планується завершити до кінця року. Тривають роботи з будівництва оптики та подальшого підключення  ще майже сотні SIP-номерів.

Чернігівський національний технологічний університет стає одним з перших користувачів у місті, який  надає перевагу сучасним  телекомунікаційним рішенням від Укртелекому.Останні новини

Чернігів переходить у «хмари»

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше