У три рази зросла кількість електронних рахунків, що отримують бізнес-клієнти Укртелекому

Кількість клієнтів, що отримують від Укртелекому пакети розрахункових документів в електронному вигляді, стає більшою щомісяця. Наразі оператор надіслав близько 25 000 електронних рахунків за надані послуги в серпні, що в три рази більше, ніж у лютому цього року. Важливо зазначити, що з них – понад 500 пакетів документів, якими користуються бюджетні організації.

«Ми вдячні клієнтам, що обирають електронні розрахункові документи з ЕЦП, а особливо бюджетним організаціям, адже для них перехід на електронний документообіг зазвичай більш складний, аніж для приватних компаній, –розповідає Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного бізнесу ПАТ «Укртелеком». – Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми сприятимемо поширенню інноваційної для України культури використання електронних документів».

Нагадаємо, Укртелеком першим серед телекомунікаційних операторів запропонував своїм корпоративним клієнтам отримувати рахунки в електронному вигляді з використанням ЕЦП у жовтні 2015 року. Для отримання такого рахунку бізнес-клієнту необхідно підписати з Укртелекомом додаткову угоду щодо згоди на отримання первинної бухгалтерської документації в новому форматі. Необхідний пакет розрахункових документів з ЕЦП щомісяця надсилається за допомогою системи електронного документообігу «M.E.Doc». Сьогодні більшість рахунків у галузі доставляється поштовою та кур’єрськими службами.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМОстанні новини

У три рази зросла кількість електронних рахунків, що отримують бізнес-клієнти Укртелекому

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше