Укртелеком розпочав модернізацію мережі у Харкові

Всього  за 2,5 роки у місті планується встановлення 690 нових активних шаф, що замінять 79 застарілих АТС 60-90-х років. Одна з таких АТС, яку було введено в експлуатацію в 1965 році, розташовується на вулиці Харківських Дивізій. Крім АТС Укртелеком планує замінити мідні лінії на оптичні, що дозволить збудувати високошвидкісну оптичну мережу довжиною до 1350 км. Загальні інвестиції у модернізацію складають близько 600 млн грн, завдяки чому буде охоплено всі райони Харкова.

AJNJ4600.jpg AJNJ4523.jpg

На початок другого півріччя 2016 року в Харкові налічується понад 340 тис. абонентів компанії, з яких 50 тисяч – користувачі інтернету від Укртелекому. 

Після модернізації існуючі та нові абоненти отримають не лише значно вищу швидкість інтернету (ADSL – 20 Мбіт/с, VDSL – 50 Мбіт/с), а й доступ до нових послуг, серед яких цифрова телефонія, «Інтерактивне TV», «хмарні» рішення, а також можливість проведення оптичного кабелю до квартири чи офісу (забезпечує швидкість до 1 Гбіт/с) та інші.

AJNJ4763.jpg AJNJ4778.jpg

Модернізація Харківської мережі відбувається у межах наймасштабнішої програми технічної модернізації за всю історію Укртелекому. Нагадаємо, що з середини 2015 року оператор підписав низку договорів з Китайським банком розвитку (China Development Bank) та компанією Huawei. Укртелеком отримав технічну підтримку від Huawei та фінансову – від China Development Bank. 

AJNJ4926.jpg AJNJ4946.jpg

Загальні інвестиції в модернізацію мережі до 2018 року сягнуть 250 млн доларів. 

За 2,5 роки планується модернізувати мережу компанії у 6 найбільших містах України: Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Пілотний проект модернізації проводився в Одесі. У травні цього року район Аркадія було повністю переведено на нове обладнання. Середня швидкість інтернету (ADSL) тут зросла на 133%.

AJNJ4976.jpg AJNJ4832.jpg

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМОстанні новини

Укртелеком розпочав модернізацію мережі у Харкові

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше