Домінування оптичної бази визначає розвиток продуктів для бізнесу

Укртелеком працює  над тим, щоб посилити  позиції IT & Communication партнера для малого та середнього бізнесу. Вже зараз еко-система продуктових пропозицій для бізнесу налічує 10 компонентів з корисного програмного забезпечення та додаткових сервісів. Запорукою подальшого розширення діапазону цієї лінійки є можливість використання більш високих швидкостей доступу до інтернету, яке забезпечує зміна технологій.

Завдяки розбудові оптичної інфраструктури Укртелекому, частка «оптичних» підключень серед бізнес-клієнтів постійно зростає. Так, у серпні вона склала 91% від загальних включень. Протягом літа спостерігалося впевнене відновлення попиту на оптичний інтернет серед бізнес-клієнтів. У серпні кількість таких включень зросла майже в 4 рази порівняно із березнем, коли повномасштабна військова російська агресія різко скоротила активність бізнесу. Найчастіше за останні місяці оптичний інтернет обирали представники малого та середнього бізнесу, що займаються транспортними перевезеннями, торгівлею, а також локальні аптечні мережі.

Загалом, на початок вересня бізнес-споживачі використовували більше 43 тисяч підключень оптичного інтернету від Укртелекому. Ця цифра перевищує кількість користувачів інтернету за базі xDSL-технологій і буде надалі зростати, завдяки вибору клієнтами більш високих швидкостей, які доступні на оптичній мережі.

Варто відзначити, що посилення домінування оптичного інтернету сприяє не лише подальшому розширенню переліку корисного для бізнесу програмного забезпечення (SaaS – soft as a service), але також зростанню кількості підключень хмарної АТС і супутніх бандл-пропозицій (SaaS + інтернет).Останні новини

Домінування оптичної бази визначає розвиток продуктів для бізнесу

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше