Нові можливості «Хмарної АТС»

З початку 2022 року Укртелеком пропонує своїм клієнтам розширений функціонал послуги «Хмарна АТС». Тепер користувачі мають можливість об’єднувати корпоративну телефонію з потрібними їм CRM-системами, а також записувати розмови на обраних номерах.

«Залишається потреба корпоративних клієнтів у послугах «Хмарна АТС від Укртелеком». Цей сервіс віртуальної комунікації полегшує взаємодію між офісами та співробітниками, які працюють в іншому місті або віддалено. А нові можливості нашої «Хмарної АТС», наприклад, інтеграція з CRM-системами та запис розмов, сприятимуть і розвитку самого бізнесу, завдяки покращенню клієнторієнтованності, – каже директор маркетингу бізнес-сегмента Укртелекому Ігор Гуменюк. – Запис розмови з подальшим прослуховуванням - зручно, ефективно та прозоро, це дає можливість контролювати та поліпшувати якість обслуговування. Фіксація, збереження та подальший аналіз звернень клієнтів покращує роботу напрямку продажів чи контакт-центрів».

Ефективна робота з клієнтами та розширення програм лояльності вже давно є запорукою успіху для клієнторієнтованого бізнесу. Одним з кращих інструментів для цього є CRM-система (з англ: Customer Relationship Management – система управління взаємовідносинами з клієнтами). Це програмне забезпечення, призначене для автоматизації стратегій взаємодії організацій із клієнтами. Функції CRM включають продажі, маркетинг, підтримку споживачів, збереження та аналіз інформації. А можливість об’єднати «Хмарну АТС» з CRM-системою – нові можливості для ведення бізнесу.

Нагадаємо, що «Хмарна АТС», завдяки якій можна розбудувати єдину телефонну мережу між офісами в різних містах країни, не витрачаючи при цьому коштів на закупівлю нового обладнання, досить затребувана як серед великого, так і малого і середнього бізнесу. 

 Останні новини

Нові можливості «Хмарної АТС»

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше