Оптичний інтернет для сонячної електростанції на Житомирщині

ПАТ «Укртелеком», у межах реалізації індивідуальних проектів для бізнес-споживачів, розбудував мережу швидкісного оптичного інтернету та підключив до неї Іршанську  СЕС. 

Будівництво та налаштування інтернет-мережі відбулося в рекордно короткі строки. Впродовж одного місяця Укртелеком проклав 16 км волоконно-оптичних ліній зв’язку. В квітні цього року роботи було успішно завершено, послугу протестовано та здано замовнику.

Замовником робіт виступила компанія ТОВ «ТЕСЛА ЕНЕРГО», яка побудувала електростанцію в межах інвестиційного проекту бельгійської компанії Upgrade Energy, що спеціалізується на проектуванні, технологічній та фінансовій підтримці проектів відновлювальної енергетики.  

Послуга від Укртелекому забезпечує підключення до оптичного інтернету із гарантованою швидкістю 100 Мбіт/с, згідно з вимогами «Угоди про рівень послуг». Така швидкість відповідає вимогам системи моніторингу та збору інформації про обсяги електроенергії, які виробляються кожною сонячною панеллю (локальна мережа з’єднує датчики, що встановлені на секторах сонячних панелей). Крім того, швидкісне підключення забезпечує надійне функціонування системи відеонагляду, дає можливість отримання інформації від систем контролю в режимі онлайн з будь-якої точки світу.

Це вже другий об’єкт проекту будівництва СЕС ТОВ «ТЕСЛА ЕНЕРГО» у Житомирській області, в якому бере участь Укртелеком. У вересні 2018 року оператор приєднав до швидкісного інтернету першу побудовану електростанцію – Ганську СЕС.

До того ж, завдяки ініціативі «ТЕСЛА ЕНЕРГО»,  будівництво оптики до СЕС спроектовано так, що села Шершні та Мелені Коростенського району також мають можливість підключитися до оптичного інтернету. Останні новини

Оптичний інтернет для сонячної електростанції на Житомирщині

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше