Платформа для створення брендових Інтернет-магазинів

АТ «Укртелеком» розширює комплекс SaaS-рішень для бізнесу у пакетах з послугою «Оптичний інтернет». Нове комплексне рішення – це готовий інструмент зі створення брендових інтернет-магазинів. Воно вже доступне для існуючих клієнтів, а також для тих, хто  планує підключення до оптичного інтернету від Укртелеком.

«Ми прагнемо створити для наших клієнтів максимум комфорту для ведення їх бізнесу, пропонуючи як базові телекомрішення, так і додаткові сервіси, які можуть знадобитися для вирішення певних задач, – каже директор маркетингу бізнес-сегмента Укртелекому Ігор Гуменюк. – Нашими пакетними пропозиціями, які включають SaaS-рішення, користуються  організації та компанії різних сегментів та галузей. Зважаючи на свої потреби, кожен може обрати свій набір послуг, який ми постійно поповнюємо.»

Доступ до сервісу для створення онлайн магазину пропонується за спеціальними умовами у партнерстві з українською платформою Shop-Express. Це перший партнер з низки компаній, співробітництво з яким відбулося після завершення фази акселерації в Sector X.

«Багаторічний досвід у створенні інтернет-магазинів для українських підприємців підтвердив необхідність появи цієї пропозиції. Ми вбудували в наш сервіс для бізнес-користувачів послуг Укртелеком оптимальний набір інструментів для продажів онлайн, зробивши процес запуску інтернет-магазину максимально легким» –  зазначив Олексій Петриченко, CEO Shop-Express.

Запропоноване рішення для підприємців спрямоване на зростання продажів в інтернеті і розвиток е-commerce напрямку в Україні.

Завдяки платформі продавцям нічого не потрібно програмувати.  Можна вибирати з галереї готову тему дизайну і завантажувати свій логотип, після чого магазин створиться автоматично на базі обраного дизайну. Автоматична система доступно покроково супроводжує клієнта: від реєстрації до отримання магазину. Далі можна самостійно наповнити магазин та почати продавати в інтернеті. Якщо ж виникатимуть труднощі чи запитання, то техпідтримка платформи готова оперативно допомогти.

Покупці ж таких інтернет-магазинів можуть онлайн формувати замовлення, обирати спосіб оплати та доставки й оплачувати замовлення.

На відміну від подібних платформ, інтернет-магазин на Shop-Express має нижчу ціну обслуговування і відсутня комісія за замовлення товарів. Тут  є повнофункціональна технічна захищеність магазину й інструменти для SEO, а ще передбачено можливість підключень до маркетплейсів та служб доставки. Зокрема, платформа дозволяє інтеграцію та автоматичну синхронізації магазинів з Google Shopping, Facebook, Instagram, Розетка, Prom.ua, Hotline, Price.ua. Хостинг входить у пакет, а мати власний домен для початку продажів не обов’язково. Система запропонує тимчасовий домен, а власний можна буде підключити у будь-який зручний момент.

 Останні новини

Платформа для створення брендових Інтернет-магазинів

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше