Технічні роботи

Станом на 12:30

відновлювальні роботи з надання послуг інтернету завершено. У найкоротші терміни інтернет-доступ повністю відновиться для всіх категорій абонентів. Компанія щиро перепрошує за незручності.

Станом на 11:00

Інтернет-доступ відновлено для абонентів майже всіх регіонів України, за винятком користувачів інтернету Полтавської, Кіровоградської та Закарпатської областей. У цих сегментах мережі роботи ще тривають. Фахівці Укртелекому продовжують докладати всіх зусиль для як найшвидшого закінчення відновлення. Щиро перепрошуємо за незручності.

Станом на 10:00.

На мережі доступу до інтернету в різних регіонах України тривають роботи з усунення наслідків технічного збою. 

У зв’язку з технічним збоєм обладнання на мережі інтернет доступу  у деяких абонентів по всіх регіонах України фіксуються проблеми з авторизацією. Фахівці компанії займалися усуненням наслідків збою вночі і вже відновили сервіс для частини абонентів. На жаль, проблема має індивідуальний характер для кожної області, що ускладнює її оперативне рішення.
Ми робимо усе можливе для якомога швидшого відновлення роботи послуги для абонентів в усіх регіонах. 

Варто зауважити, що ситуація не вплинула на послуги голосового зв’язку – абоненти можуть користуватися телефоном. 

Перепрошуємо за тимчасові незручності.Останні новини

Технічні роботи

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше