Третій квартал Укртелекому: зростання доходів від інтернет-послуг і передачі даних на 8% та розбудова оптичної інфраструктури в 150 населених пунктах

За результатами кварталу EBITDA склала 513 млн грн. Маржа EBITDA у третьому кварталі зросла до 32 %.

За три попередні місяці приватним абонентам надано послуг на понад 754 млн грн, бізнес-споживачам – на 341 млн грн.

На фоні стабільності загального та телекомдоходів традиційно продовжують зростати доходи від інтернет-послуг та передачі даних. За звітний період вони склали майже 520 млн грн, що на 8 % більше ніж за аналогічний період 2019 року.  

Дотримуючись усіх необхідних карантинних заходів, Укртелеком розвиває сучасну телекомінфраструктуру в населених пунктах по всій країні. За 9 місяців цього року завершено будівництво понад 7 тисяч кілометрів волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Тепер інтернет від Укртелекому є у понад 2760 містах і селах України. Зокрема, у липні-вересні оптична мережа з’явилася у більш ніж 150 населених пунктах.

До оптичного інтернету Укртелекому щомісяця продовжують підключатися десятки лікарень та об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Зараз ним користуються майже 650 медичних закладів (+60 за квартал), 321 ОТГ (+33 за квартал). Також останнім часом значно побільшало освітніх закладів-користувачів оптики: 170 було підключено за квартал, а всього оптикою Укртелекому користується 712 освітніх закладів.

Капітальні інвестиції за третій квартал 2020 року склали 145 млн грн.

Надходження від комерційної оренди майна, незадіяного у виробничих процесах, за 9 місяців становить майже 240 млн грн. З них у третьому кварталі ці доходи склали 86 млн грн, що на 20 % більше, ніж рік тому. Цей напрямок показав зростання завдяки збільшенню площ, що передано в оренду. Укртелеком є одним з найбільших учасників торгів по оренді комерційної нерухомості на Рrozorro.

 Останні новини

Третій квартал Укртелекому: зростання доходів від інтернет-послуг і передачі даних на 8% та розбудова оптичної інфраструктури в 150 населених пунктах

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше