Український бізнес почав частіше захищатися від DDoS-атак

За 8 місяців 2018 року база абонентів, що користуються сервісом з захисту від DDoS-атак, зросла на 83%.

Спеціальні пропозиції та зручна тарифікація роблять цей сервіс доступним і популярним серед В2В-клієнтів провідного телекомунікаційного оператора України.

Тарифи на послугу із захисту не залежать від кількості і частоти атак, система за 2 секунди реагує на найрізноманітніші види DDoS-атак, постійно розширюється «база знань» таких атак. Сервіс телекомоператора розраховано на захист від DDoS-атак об’ємом до 350 Гб/сек.

Створення ефективної системи захисту компаній та підприємств від DDoS-атак не потребує додаткових інвестицій чи обладнання, адже сервіс працює на технічній базі Укртелекому. Кожний абонент може упродовж місяця безкоштовно ознайомитися з можливостями сервісу.

Варто зазначити, досягнення компанії в сфері захисту від DDoS-атак отримали відзнаку на третій церемонії нагородження компаній-лідерів телекомгалузі Telecom Awards 2018. Сервіс із захисту від DDoS -атак здобув почесну нагороду в двох номінаціях – «Рішення року в області фіксованого зв'язку» і «Рішення року для бізнесу».Останні новини

Український бізнес почав частіше захищатися від DDoS-атак

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше