Укртелеком: доступ до хмарних сервісів у Європі відкрито

Укртелеком вивів на ринок нову пропозицію – «хмарні» сервіси в ЄС. Послуга передбачає широкі можливості для клієнтів. Фахівці оператора готові підібрати потрібну конфігурацію послуги як-то: оренду віртуальних серверів або «хмарного» Дата-Центру (IaaS) залежно від потреб конкретного клієнта.

Фізично Дата-Центр «Dattum» розташовано в м. Рига (Латвійська республіка, ЄС), але договір щодо надання послуги підписується локальний – з Укртелекомом. Пропозиція має й інші переваги: високий рівень надійності – гарантований рівень доступності системи 99,982%, розрахунок у національній валюті, перша лінія підтримки клієнтів в Україні, 30-ти денний тестовий безкоштовний період, організація додаткових каналів інтернету тощо.

«Інтерес до «хмарних» рішень у наших клієнтів постійно збільшується. Саме тому ми продовжуємо розвивати цей напрямок, – розповідає Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту ПАТ «Укртелеком». – Підкреслю, що згідно з нашими дослідженнями, зараз клієнти найбільше зацікавлені надійними та безпечними «хмарними» рішеннями, що й поєднано в нашій послузі». 

Нагадаємо, IT- інфраструктуру розгорнуто в європейському сертифікованому Дата-центрі «Dattum» (рівень TIER III), який є одним з найбільш захищених ЦОДів у Східній Європі. Послуги центру обробки даних надаються з врахуванням вимог ЄС щодо захисту персональних даних та іншої інформації, що належить користувачам. Платформа розроблена з використанням рішень від провідних світових виробників (Cisco, HPE, VMware). «Dattum» належить Lattelecom – найбільшому оператору телекомунікаційних послуг та інтегратору в країнах Балтії.

Послуга буде цікавою як для великих підприємств, так і для середнього та малого бізнесу. Вартість базової конфігурації віртуального сервера починається з 850 грн. з ПДВ.

Ознайомитися з детальною інформацією щодо послуги можна на сайті b2b.ukrtelecom.ua, а розрахувати її вартість відповідно до потрібної клієнту конфігурації:  showcase.cloud.ukrtelecom.ua та showcase.cloud.ukrtelecom.uaОстанні новини

Укртелеком: доступ до хмарних сервісів у Європі відкрито

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше