Укртелеком підключає громади

Укртелеком продовжує розбудовувати оптичну інфраструктуру населених пунктів у різних областях України, підключаючи їх до сучасних послуг. Оператор спільно з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) реалізує низку проектів щодо підключення до інтернету навіть віддалені населені пункти. Відтак сотні соціальних об’єктів – опорні школи, Центри надання адміністративних послуг, Центри безпеки та інші – отримують оптичний доступ до всесвітньої мережі. Це дає змогу клієнтам Укртелекому в селах та селищах отримувати швидкісний інтернет і користуватися всіма його перевагами.

Зараз до оптичного інтернету від Укртелекому підключено 135 ОТГ, найбільше з них у Хмельницькій, Черкаській, Волинській, Чернігівській, Дніпропетровській областях.

Всього за різними технологіями до інтернету від Укртелекому вже підключено 411 ОТГ.Останні новини

 Укртелеком підключає громади

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше