Укртелеком продемонстрував стабільний ріст доходів від інтернет-доступу

Загальний дохід Укртелекому залишається стабільним і в 1-му кварталі 2017 року склав понад 1,7 млрд грн. Дохід від телекомунікаційних послуг теж тримається на рівні аналогічного періоду попереднього року і становить більше 1,5 млрд грн. Сталість цих показників забезпечується зростанням на 10%  доходів від надання доступу до інтернету.


За  результатами  першого кварталу 2017 року EBITDA  склала 388  млн грн. Маржа EBITDA залишилась на досить високому рівні – 22,7%, незважаючи на втрату активів  на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу, через що негативний вплив у першому кварталі склав 21 млн грн.


Квартал компанія завершила з прибутком у розмірі  майже 123,5 млн грн проти 97,6 млн грн аналогічного періоду минулого року.


Приватним абонентам надано послуг на 988 млн грн, бізнес-споживачам на  – 340 млн грн, що відповідно  на   2,1 %  та 10 % більше ніж рік тому. 
Доходи від фіксованої телефонії залишаються на рівні попередніх періодів і складають   близько 830 млн грн.  Активна база становить майже 5, 33 млн телефонних ліній.


Доходи від надання послуг широкосмугового інтернету склали 404 млн грн. Якщо у масовому сегменті вони склали  більше 330 млн грн, що на 6,5 % більше, ніж у 1 кварталі попереднього року, то  серед бізнес-користувачів  вони збільшилися  майже на 28% – до 74 млн грн.


Обслуговуючи понад 1,6 млн. користувачів широкосмугового доступу, Укртелеком продовжує реалізовувати проекти щодо покращення якості послуги, розширення її  можливостей та географію покриття. Завдяки цьому в Україні збільшується кількість інтернетизованих  населених пунктів – сьогодні оператор забезпечує інтернет-доступ у майже 2140  містах і селах країни.  Укртелеком – один з небагатьох провайдерів, який працює у невеликих населених пунктах (менше 10 тисяч), відтак саме тут спостерігається  ріст абонбази.  Користувачі домашнього інтернету  активніше користуються ресурсами всесвітньої мережі  – у першому кварталі абонент використовував у середньому майже         74  ГБ на місяць проти 65 ГБ  у минулому році.


Кількість користувачів послуги «Інтерактивне ТV»  за рік  збільшилася на 33 %, сягнувши понад 96 тисяч.


У корпоративному сегменті Укртелеком реалізував низку проектів щодо забезпечення послугами фінансових  установ та інших майже 30 бізнес-об’єктів, серед яких ТРЦ у Києві, Харкові.  
Кількість підключень до послуги «Хмарна АТС»  сягнула  майже 7500  ліній. 
Почалася комерційна експлуатація «хмарної» послуги, ресурси якої розміщені у Дата-Центрі «Dattum» в м. Рига (Латвійська республіка, ЄС). Перші клієнти уклали відповідний договір з Укртелекомом.


Порівняно з попереднім роком майже втричі зросли інвестиції у розвиток телекомунікаційної інфраструктури та склали  понад 140 млн грн.  Для забезпечення клієнтів швидкісним інтернетом, цифровою телефонією та низкою сучасних сервісів Укртелеком продовжує масштабний проект з технічної модернізації своєї мережі у шести найбільших містах – Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та Львові, де послугами оновленої мережі вже користується  близько 140 тисяч абонентів.


У 1 кварталі  2017 року Укртелеком перерахував майже 400 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.

«Доходи від послуг інтернету продовжують зростати, забезпечуючи сталість загальних доходів Укртелекому, – відзначив Юрій Курмаз, директор ПАТ «Укртелеком». –  Ця  тенденція, підсилена модернізацією мережі та впровадженням нових послуг, демонструє майбутнє Укртелекому не як оператора телефонії, а саме як провайдера широкого спектру телекомунікаційних послуг».  Останні новини

Укртелеком продемонстрував стабільний ріст доходів від інтернет-доступу

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше