Укртелеком розширює свою присутність у ТРЦ країни

Укртелеком продовжує розвивати напрямок надання послуг магазинам та бутикам, розташованим у найбільших ТРЦ України. Оператор побудував гігабітний інтернет-канал до другої лінії Dream Town, що дозволяє одночасно користуватися швидкісним інтернетом більше 50 бізнес-клієнтам. Також оператор організував у ТРЦ внутрішню мережу. В цілому до інтернету вже підключено понад 10 магазинів у другій лінії Dream Town.

«Ми продовжуємо працювати в напрямку розширення географії надання послуг, у тому числі в найбільших ТРЦ країни, – підкреслює Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому. – Використовуючи багаторічний досвід та сучасні технології, оператор здійснює процес будівництва каналів передачі даних до торгових центрів без затримок зі свого боку». 

Крім інтернету, магазини та бутики зацікавилися додатковими послугами оператора, які допоможуть оптимізувати їх роботу. Мова йде про «Хмарну АТС», SIP-телефонію та VPN. 

Нагадаємо, наприкінці минулого року Укртелеком побудував оптичну інфраструктуру для ЦУМу.

Друга лінія Dream Town – це нескінченні ряди меблів, магазини техніки, сантехніки, посуду тощо, розміщені на перших двох поверхах. Третій поверх повністю віддано під один з найбільших критих аквапарків Європи – аквапарк Юрського періоду Dream Island.Останні новини

Укртелеком розширює свою присутність у ТРЦ країни

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше