Збільшення доходів від інтернету та розширення оптичного покриття

Доходи у корпоративному сегменті й надалі зростають. У 2018 році вони склали понад 1,3 млрд грн. При цьому доходи від інтернет-послуг і передачі даних зросли до майже 520 млн грн. 

Приватним абонентам надано послуг на 3,5 млрд грн. З них майже 1,3 млрд грн отримано від послуг інтернету, що на 4,7 % більше, ніж рік тому. Це, зокрема, обумовлено розширенням покриття, у тому числі й оптичного. За рік доступ до інтернету з'явився у мешканців ще майже 60 населених пунктів, з них за технологією GPON – у 44 населених пунктах. Ще у 151 містах і смт абонентам оператора, які користувалися технологією ADSL, запропоновано можливість підключення до оптики (технологія FTTB). Споживання трафіку серед користувачів домашнього інтернету в цілому збільшилося з 73 до 82 Гб на місяць, а кожен абонент оптики щомісяця використовує вдвічі більше інтернету: 170 ГБ. Зараз оператор забезпечує інтернет-доступ у 2260 містах і селах країни. 

Для бізнес-користувачів Укртелеком реалізував низку проектів щодо забезпечення послугами понад 400 бізнес-об’єктів у різних регіонах країни і на кінець 2018 року їх загальна кількість сягнула 1000. Спільно з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) оператор розбудовує сучасну цифрову інфраструктуру у різних областях країни. До послуг оптичного інтернету підключено 450 клієнтів у 46 ОТГ.  

Збільшилася кількість користувачів послуги «Хмарна АТС», зараз уже майже 18 тис. підключених ліній. База користувачів сервісу захисту від DDoS-атак зросла у чотири рази. 

Триває технічна модернізація інфраструктури Укртелекому в найбільших містах, де на оновлену мережу вже переключено більше 400 тисяч абонентів.  

Протягом року оператор побудував понад 3,1 тисячі кілометрів оптичних ліній, що забезпечило «килимовим покриттям» оптичною мережею міста в Полтавській, Київській, Запорізькій, Волинській, Рівненській та ін. областях. 

Загалом минулого року капітальні інвестиції у розвиток склали понад 600 млн грн. 

У 2018 році Укртелеком перерахував понад 2 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів. 

* Дані за 2018 рік згідно з неаудійованою звітністю.Останні новини

Збільшення доходів від інтернету та розширення оптичного покриття

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше