В осінь на «оптичній» швидкості

Оператор продовжує розширювати мережу закладів, які підключено до оптичного інтернету. До списку нещодавно увійшли ще два заклади у Західній та Центральній Україні, а саме: санаторій «Боржава» (Закарпатська область) та готельно-розважальний комплекс «Чудодієво», що на Житомирщині. В обох випадках Укртелеком підвів швидкісні оптичні канали безпосередньо до закладів, надавши необхідний для партнерів інтернет на швидкості 100 та 200Мбіт/c.

Тепер клієнти Боржави зможуть насолоджуватися якісним Wi-Fi та smart-TV у кожному з 74-номерів, котеджному містечку та лікувально-процедурних кабінетах. Крім того, невдовзі працівники санаторію розпочнуть користуватися «Хмарною АТС» на 10 ліній, що дозволить економити на внутрішньому зв’язку, адже він буде безкоштовним, а також на оновленні обладнання – ці витрати оператор бере на себе.

Інтернет від Укртелекому на базі відпочинку «Чудодієво» будуть також використовувати для організації відеонагляду задля безпеки відвідувачів. Клієнти в свою чергу зможуть без перешкод ділитися своїми селфі з друзями в FB та Instagram, а їхні діти – дивитися улюблені мультфільми завдяки сучасному TV.

Отримати більш докладну інформацію щодо можливості підключення оптичного інтернету від Укртелекому можна за посиланням: http://b2b.ukrtelecom.ua/sbservices/opticheskiy-internet-41Останні новини

В осінь на «оптичній» швидкості

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше