ZTE надав Укртелекому довгострокову лінію фінансування

 

Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури Укртелекому. 

Підписуючи угоду директор Укртелекому Юрій Курмаз зазначив: «В нинішних умовах ми бачимо  великий інтерес глобального бізнесу до національного інфраструктурного ICT-оператора. Ця фінансова лінія використовуватиметься для проектів з терміном окупності не більше 5 років».

Хуан Мінсі, директор ZTE Ukraine LLC додав: «Ми починаємо новий етап  довгострокового співробітництва між ZTE та Укртелеком. Відтепер співпраця  буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі Укртелекому».

Масштабна технічна модернізація інфраструктури і розширення  географії охоплення сучасними послугами, що передбачені довгостроковою стратегією розвитку, - це запорука стабільного прогресу компанії. Укртелеком докладає для цього максимум зусиль, забезпечуючи водночас і високу ефективність своєї роботи.

Згідно з умовами угоди, фінансові ресурси будуть доступі з червня 2018 року. За цей час фахівці компанії підготують дорожню карту та розрахунок проектів, які планується реалізовуватися у рамках співпраці.Останні новини

ZTE надав Укртелекому довгострокову лінію фінансування

Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 

Детальніше