Про компанію

Акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. АТ «Укртелеком» є  частиною Групи СКМ.

Компанія пропонує своїм клієнтам практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, зокрема: міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок; послуги передачі даних і побудови віртуальних приватних мереж; Інтернет - послуги; IP-постійне з'єднання по виділеній лінії; апаратний і віртуальний хостинг; надання в користування виділених некомутованих каналів зв'язку; відеоконференцзв'язок; хмарні сервіси та інші.

Національна мережа

           - Присутність в усіх регіонах України

           - Близько 1,5 млн. км ліній зв’язку

Укртелеком надає телеком послуги юридичним і фізичним особам:

  • Фіксована телефонія 

          - Найбільша абонентська база в Україні: 3,9 млн. активних телефонних ліній

          - Найбільше покриття: більше 11 000 населених пунктів (з них майже 400 міст та понад 10 900 сіл та смт)

  • Інтернет

          - Найбільша абонентська база в Україні: понад 1,35 млн. абонентів інтернету

          - Найбільше покриття: більше 2230 населених пунктів (з них понад 1 500 сел та селищ міського типу).

Укртелеком продовжує послідовно реалізовувати проекти з розвитку інтернет-послуг, залишаючись фактично єдиним оператором, який системно працює над забезпеченням безлімітного доступу до мережі у невеликі і віддалені населені пункти в сільській місцевості по всій Україні.

  • TV Бізнес

Для власників закладів ми пропонуємо нову послугу «TV Бізнес», яка швидко набирає популярності та надає можливість відвідувачам насолоджуватися якісним контентом в HD якості 

Укртелеком починає стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі.

2015 рік 

Початок масштабної технічної модернізації телекомунікаційної мережі ПАТ «Укртелеком», що дозволить надавати абонентам швидший доступ до інтернету за існуючою ADSL-технологією. Також з’являються нові продукти, серед яких швидкісний інтернет за технологією VDSL (до 50 Мбіт/с), цифрова телефонія, можливість проведення оптичного кабелю до квартири чи офісу та інтернет-доступ на швидкості до 1 Гбіт/с.

2016 рік

Оператор завершив пілотний проект модернізації в одеській Аркадії. На нове обладнання були переключені сервіси 12,5 тис. абонентів телефонії та 1260 інтернет-клієнтів.

2017 рік

Укртелеком – один з найбільших платників податків. За рік до бюджетів усіх рівнів перераховано майже 2 млрд. грн.

2018 рік

Компанія продовжує реалізовувати низку проектів щодо розширення географії послуг, впровадження нових сервісів, підключення до інтернету навчальних, медичних, освітніх закладів, ОТГ. Презентовано масштабний проект щодо скорочення цифрового розриву між містом і селом, який передбачає будівництво оптичної інфраструктури для доступу до інтернет у 8 тисяч населених пунктах України. 

2019 рік

Оптика у села. Розпочато 2-річний проект по підключенню 300 невеликих населених пунктів до оптичного інтернету. Планується побудувати близько 3,5 тис км волоконно-оптичних ліній зв’язку.