Про компанію

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є  частиною Групи СКМ.

Компанія пропонує своїм клієнтам практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, зокрема: міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок; послуги передачі даних і побудови віртуальних приватних мереж; Інтернет - послуги; IP-постійне з'єднання по виділеній лінії; апаратний і віртуальний хостинг; надання в користування виділених некомутованих каналів зв'язку; відеоконференцзв'язок; хмарні сервіси та інші.

Укртелеком – один з найбільших платників податків. У 2017 році  до бюджетів усіх рівнів перераховано майже 2 млрд. грн.

 

Національна мережа

           - Присутність в усіх регіонах України

           - Близько 1,5 млн. км ліній зв’язку

 

Укртелеком надає телеком послуги юридичним і фізичним особам:

  • Фіксована телефонія 

          - Найбільша абонентська база в Україні: 6,1 млн. телефонних ліній

          - Найбільше покриття: більше 11 000 населених пунктів (з них майже 400 міст та понад 10 900 сіл та смт)

 

  • Інтернет

          - Найбільша абонентська база в Україні: 1,6 млн. абонентів інтернету

          - Найбільше покриття: більше 2200 населених пунктів (з них понад 1 500 сел та селищ міського типу).

Укртелеком продовжує послідовно реалізовувати проекти з розвитку інтернет-послуг, залишаючись фактично єдиним оператором, який системно працює над забезпеченням безлімітного доступу до мережі у невеликі і віддалені населені пункти в сільській місцевості по всій Україні.

 

  • TV Бізнес

Для власників закладів ми пропонуємо нову послугу «TV Бізнес», яка швидко набирає популярності та надає можливість відвідувачам насолоджуватися якісним контентом в HD якості 

 

Укртелеком починає стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі.

Наприкінці 2015 року Укртелеком розпочав масштабну стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі. Технологічну підтримку проекту здійснює компанія Huawei, а фінансову – China Development Bank.

На першому етапі довгострокового співробітництва з CDB Укртелеком отримав кредит у розмірі 50 млн. долл., загальна ж сума кредитної лінії склала 400 млн. доларів США. Ці кошти призначені для модернізації мережі доступу у шести найбільших містах України (Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя). Модернізація передбачає побудову національної структури управління мережею з єдиним центром керування у Києві та резервним у Дніпропетровську, а також впровадження сучасніших технологій. Це дозволить Укртелекому надавати абонентам більш швидкий доступ до інтернету за існуючою ADSL-технологією - до 20 Мбіт/с, або доступ на швидкості до 50 Мбіт/с по VDSL та до 1 Гбіт/с по FTTH/GPON.

Модернізація охопить територію, на якій знаходиться 3.3 млн. домогосподарств – це майже чверть з усіх домогосподарств країни, та 1,7 млн абонентів. Проект модернізації у найбільших містах торкнеться до 30% абонбази, але нова операційна модель позитивно вплине на всю мережу.

В червні 2016 року оператор завершив пілотний проект модернізації в одеській Аркадії. На нове обладнання були переключені сервіси 12,5 тис. абонентів телефонії та 1260 інтернет-клієнтів.