Стати партнером

ПАТ “Укртелеком” виходить на ринок з новою вигідною пропозицією. Компанія запрошує до співпраці агентів та партнерів в усіх регіонах України для продажу аналогової та цифрової (ISDN) телефонії, інтернет-телефонії, послуг інтернет та передавання даних.

Товариство володіє унікальною розгалуженою мережею, яка не має аналогів в Україні. Потужні технічні можливості компанії дозволяють значно розширити клієнтську базу та спектр послуг, що надаються. Як свідчить світовий досвід, найкращим каталізатором цього процесу є співпраця з компаніями, які можуть запропонувати послуги Товариства більш широкому колу споживачів.

Тому ПАТ “Укртелеком” запрошує до взаємовигідного співробітництва компанії, які займаються, зокрема, системною інтеграцією, поставками телефонного та ІР обладнання, поставками програмного забезпечення, організацією кабельних мереж. Співпраця передбачає два напрямки – агентський та партнерський. При агентській формі співпраці компанії делегується право безпосереднього залучення клієнтів, які зацікавлені у послугах Товариства. За партнерською схемою з Укртелекомом працюватимуть структури, які здатні організувати власну розподільчу мережу та, підключивши її до мережі Товариства, забезпечити своїм клієнтам доступ до послуг Укртелекому. Ставши нашим партнером, Ви отримуєте унікальну можливість - надавати своїм клієнтам більш широкий спектр послуг, не здійснюючи жодних вкладень в закупівлю додаткового обладнання, і щомісяця отримувати винагороду, розмір якої буде залежати від обраного Вами партнерського договору. Агентська винагорода складається з двох частин: разова виплата за підключення послуги (фіксована сума в грн) і щомісячна (відсоток від суми оплати за користування послугами абонентом).

Детальну інформацію про форми співробітництва, умови укладання партнерських та агентських договорів можна дізнатися за телефоном +38 091 114 40 37 або звернувшись до фахівців з продажу послуг відділу продажу послуг бізнес-споживачам філії ПАТ «Укртелеком» на пошту [email protected]